Kdyby zvířata dovedla mluvit, pes by byl výřečný chlapík, zatímco kočka by byla graciézní dáma se vzácným darem nikdy toho neříkat příliš mnoho. (Mark Twain)

Kdyby bylo možné zkřížit člověka s kočkou, pak by byl mnohem dokonalejší. Jen kočka by si značně pohoršila. Mark Twain

Uvážíme-li kvalitu kočičí čistoty, přítulnosti, trpělivosti, důstojnosti a odvahy, které jsou kočkám vlastní - ptám se vás, kolik z nás by dokázalo být kočkou?“ Fernand Mery

2,5dcl vlažné vody do níž rozmočíme 85gr chleba / dva slabé krajíčky/+1 dcl vody s rozpuštěnou Caro kávou-3KL ,-1PL tekutého medu,40 gr olivového oleje,1 vejce - do těsta + 1 vejce na potření,100gr špaldové celozrnné mouky, 100 gr grahamové pšeničné, 50 gr pšen.otrub,250 gr chlebové pšeničné,25 gr soli,20 gr droždí, půl sáčku prášku do pečiva,2KL drceného kmínu - do těsta. Těsto není tak tuhé jako na chléb- ale nedosypávejte mouku,i když se vám bude zdát, že by to chtělo..Hotového těsta bylo 1,15kg rozdělila jsem ho na poloviny vyválela na dva čtverce a každý rozkrájela na 9 čtverečků - potřela vejcem - ozdobila semínky,nechala na plechu 20-30 min.kynouta pak pekla 15 min.na 200st a dalších 15 min. na 180 st C.Jsou vskutku měkoučké- mechové..
Mechové polštář

Mechové polštář

měkkoučké
Bůh stvořil domácí kočku, aby lidstvo mohlo mít radost z hlazení tygra.
Fernard Méry, francouzský spisovatel
Víte, na čem dobře drží kočičí chlupy? Na všem.
Bůh stvořil veterinu, aby udržovala kočku zdravou a člověka na mizině.
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one